مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور

تیم جوون و خوش انرژی و خوش ایده ی مشاور گروپ یه برنامه ی فوق العاده داره براتون. چه اگر سال آخر باشید و داوطلب کنکور، چه در سال های پایه باشید، چه ریاضی فیزیک یا تجربی باشید چه انسانی. پایه تون ضعیف باشه یا قوی فرقی نمی کنه. این جا یه تیم قوی داره کار می کنه تا شما رو باااااااااااااا کمک خودتون به هدفتون برسونه.

داشتن یه راهنمای مطمئن که توی این راه همراهتون باشه، که تو روزای بالا و پایین سال کنکور پا به پات بیاد، که راهی که داری می ری رو رفته باشه اونم به بهترین شکل، می تونه همون چیزی باشه که بهش احتیاج اری تا موفق بشی. آره موفق. بسه دیگه این که موفقیت بقیه رو ببینی و قبولی تو دانشگاه سراسری تو شهر خودت یه هدف دور باشه برات.

من و تیمم توی مشاور گروپ دور هم جمع شدیم تا تو رو برسونیم به همون دانشگاه و همون رشته ای که می خوای. ما میتونیم به خانواده ی عزیزتم برای اینکه بهتر همراهت باشن راهنمایی بدیم. اینه که میگم خوب کارمونو بلدیم. ما فکر همه جا رو کردیم. همون نمره و همون رتبه ای که آرزوته. فقط باید بزرگ باشی، بزرگ فکر کنی و دست رفاقت ما رو بگیری.

یه سری پکیج همراهی و مشاوره ی عالی داریم که با هر سطح مالی که هستی می تونی یکی شو انتخاب کنی و مطمئن باشی هر کدومش می تونه کمکت کنه.

در صورتی که قصد سفارش هر یک از بسته های بالا را دارید ، اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت کنید.

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مشاور گروپ میباشد.