مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور ۹۹

 

طرح مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور ۹۹ مجموعه مشاور گروپ یکی از به روزترین خدمات مشاوره است. این طرح در حال حاضر هم برای داوطلبین سال آخر و هم دانش آموزان سال های پایه رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در تمام کشور ارائه می شود. مجموعه بزرگ مشاور گروپ علاوه بر داوطلبین حضوری و غیر حضوری، خدمات مشاوره سالیانه را برای مدارس با شرایط ویژه ارائه می دهد.

  1. برگزاری جلسات مشاوره به صورت تلفنی و حضوری
  2. هماهنگی برنامه ریزی درسی به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه
  3. مشاوره و خدمات اختصاصی ویژه والدین داوطلبین
  4. خدمات اختصاصی اینترنتی
  5. برگزاری آزمون های منظم تستی بصورت جمع بندی و هفتگی
  6. بررسی و تحلیل نتایج آزمون ها
  7. پشتیبان های آموزشی اختصاصی (رتبه های برتر سال های گذشته)
  • برگزاری جلسات مشاوره به صورت تلفنی و حضوری

جلسات مشاوره و برنامه ریزی حضوری و تلفنی، با مشاوران ارشد مجموعه مشاور گروپ برگزار می گردد. محتوای این جلسات شامل آموزش اصول صحیح برنامه ریزی درسی و مهارت های مورد نیاز، اصلاح عملکردهای اشتباه داوطلبان، پاسخگویی به تمامی سوالات داوطلبان، برگزاری اقدامات روانشناسی مربوطه زیر نظر روانشناسان به نام و مجرب، ارائه فیلم های مشاوره ای متناسب با نیاز داوطلب، کنترل برنامه ریزی درسی، تحلیل نتایج آزمون ها و اقدامات انگیزشی است.

یکی از بهترین گزینه های برنامه ریزی برای کنکور داشتن مشاور خوب هست. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه مشاوره و برنامه ریزی تضمینی کنکور ۹۹ در روز های اداری از ساعت ۹ الی ۱۸ با شماره ۰۲۱۴۸۰۹۸ تماس بگیرید.

 

در خارج از زمان اعلام شده و یا عدم پاسخگویی شماره تماس؛ اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت کنید و منتظر تماس از سمت ما باشید.

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مشاور گروپ میباشد.